  6. NCU215PR737100
Norrlands Custom
Stötstång
Chevy SB moly längd -.100
Artikelnummer: NCU215PR737100
I lager (20+)
Stötstång-1
Stötstång-2
L=201,1mm (PLUS 0,100" = 2,54mm)
Relaterade produkter
Stötstång
Stötstång10238852 – Valve Push RodGM Genuine Parts
140,00 krinkl. moms
I lager (14)
StötstångNCU215PR50B – STÖTSTÅNG (RP-3058) (48030)Norrlands Custom
149,00 krinkl. moms
I lager (7)
StötstångNCU215PR748 – Moly (rp-3223r) (48824)Norrlands Custom
I lager (20+)
StötstångCOM78091 – High Energy 7.266" Long 5/16" Diameter PushrodCOMP Cams
I lager (14)
StötstångNCU215PR323 – (RP-3193) (48104)Norrlands Custom
StötstångCOM79071 – Hi-Tech 8.700" Long .080" Wall 3/8" Diameter PushrodCOMP Cams
Beställningsvara
Outlet10%